با ما همراه باشید

روانشناسی و روابط زناشویی

روابط عاشقانه در یک رابطه چقدر مهم است؟

منتشر شده

در

رابطه عاشقانه

روابط عاشقانه ؛ برای یک رابطه بلند مدت،باید روی آن کار کنید.به گفته بسیاری از زوج ها،روابط معمولا پس از یک دوره مشخص فاقد تحقق هستند.با این حال،هر رابطه ای بالا و پایین را تجربه میکند،با این حال احساس طولانی غفلت و فقدان اشتیاق بخشی از این روند نیستند.

برای اینکه عشق خود را زنده نگاه دارید،باید تلاش هایی را که زمانی رابطه تان جدید بود انجام دهید.بسیاری از اوقات مردم تعجب میکنند که چرا رابطه آنها به هم میخورد،چرا آن جرقه را از دست دادید و چرا شریک زندگی آنها دیگر از آنها قدردانی نمیکنند.

اکثر روابط کمی بعد از یک دوره خاص از دست میروند؛ با این حال، این مورد برای هر رابطه ای صادق نیست. برخی از زوج ها حتی پس از چندین دهه ازدواج،عشق خود را به یکدیگر نشان میدهند؛ این به این دلیل است که آنها اهمیت روابط رمانتیک را درک میکنند.

اگر آنها بتوانند پس از این مدت طولانی عشق خود را حفظ کنند،پس چرا نمیتوانند ربطه را حفظ کنند؟ تمام تلاش های انجام شده برای طرف مقابل تان و رابطه تان را در نظر بگیرید و زمانی که با مسائل جدی برخورد کردید،اکنون گذشته و حال را در نظر بگیرید و تغییراتی ایجاد کنید.باما در ادامه این مقاله از اکسیر نیوز همراه باشید.

زندگی عاشقانه

آیا رابطه عاشقانه برای یک رابطه ضروری است؟

اهمیت روابط رمانتیک چیست؟

خوب، رابطه عاشقانه یکی از جنبه های بسیار مهم داشتن رابطه شاد است.برای بازخورد عشق خود به یکدیگر،ضروری است که زوج ها نیاز به رابطه عاشقانه در یک رابطه را در وهله اول درک کنند.

تمام چیزهایی که شما برای جلب توجه شریک خود انجام دادید،این بود که آنها را علاقه‌مند نگه دارید و آنها را به پایان برسانید،آیا هنوز هم آنها را انجام میدهید؟ احتمالا نه. افراد معمولا نمیفهمند که در ابتدای رابطه چقدر تلاش میکنند و نه متوجه تلاش های کاهش آنها می شوند.این تلاش ها معمولا منجر به شکست عاطفی و رکود می شود.

داستان عاشقانه چه چیزی را به دنبال دارد؟

برای هر رابطه ای که رشد کند،مهم است که بدانید داستان عاشقانه در وهله اول چیست و در مورد اهمیت روابط رمانتیک بدانید. در اینجا برخی از چیزهایی که یک داستان عاشقانه را شامل می شود وجود دارد:

  • اعمال ساده،حتی به مقدار کم محبت،ستایش و عشق باید باشد.
  • فعالیت هایی که احساس عشق، شادی و تفکر را افزایش میدهند.
  • هر حرکتی که شما را به دیگران نزدیکتر کند و عشق و پرستش شما را به آنها نشان دهد.

برای هر رابطه ای سالم،ضروری است که در زندگی روزمره خود رابطه عاشقانه داشته باشید.علاوه بر این،هیچ قانونی در مورد رابطه عاشقانه وجود ندارد،هر کاری را که فکر میکنید شریک زندگیتان دوست دارد و چه چیزی شما را خوشحال میکند،انجام دهید.

برای داشتن یک رابطه خوب،باید روی آن کار کنید،با یکدیگر همکاری کنید و متعهد بمانید.به سادگی شریک خود را دوست داشته باشید، به یاد داشته باشید که این حرکات ساده به شما کمک میکند تا روابط شما قوی تر شود و دوام بیاورد.

چگونه میتوانید رابطه عاشقانه را در هر رابطه ای باز گرداند؟

پس از سال ها در یک رابطه،جرقه ای که زمانی وجود داشت معمولا از بین رفت،پس چگونه میتوانید یکبار دیگر این جرقه را شعله ور کنید؟ بهبود زندگی عشقی شما آسان است،به خصوص اگر از اهمیت روابط رمانتیک آگاه باشید.شما میتوانید عشق خود را به مدت زمانی که از چیزهای خاصی مانند:

۱) زمان اتصال

همه چیز و شرایط با شریک زندگی،شما دوتا  را به هم نزدیکتر میکند. داشتن صحبت های معنی دار، صمیمیت، خنده و غیره همه این چیزها به ایجاد یک پیوند قوی تر میان شما کمک میکند.

۲) خوشی داشتن

داشتن زمان شاد با یکدیگر چیزی است که هر رابطه ای به آن نیاز دارد.به سینما بروید، پیاده روی کنید،به کارناوال بروید،با یکدیگر بازی کنید.این چیزهای ساده و در عین حال سرگرم کننده چیزی هستند که شما را به هم نزدیک تر میکند.

۳) یک حس شوخ طبعی خوب داشته باشید.

شوخی چیزی است که رابطه شما به آن نیاز دارد؛زوج هایی که حس شوخ طبعی خوبی دارند میتوانند از کنار هم بودن لذت ببرند.شما توانایی لذت بردن از کمدی های قشنگ و خنده دار را دارید،وقتی باهم هستید حس شوخ طبعی خود را افزایش دهید.

۴) گذشته را فراموش کنید.

زوج هایی که مدت زیادی با هم بوده اند میتوانند خاطرات خود را با هم به اشتراک بگذارند.رفتن از طریق عکس های قدیمی و بازدید مجدد از مکان های مقدس قدیمی میتواند به برگرداندن احساسات قدیمی کمک کند و به شما این امکان را میدهد که ارتباط خود را با هم افزایش دهید.

۵) صمیمیت مهم است.

صمیمیت بخش مهمی از هر رابطه ای است؛شما و شریک زندگی تان سالم تر هستید و رابطه شما سالم تر خواهد بود. صمیمیت بین شما دست به دست هم میدهد و عشق بین شما و همسرتان را افزایش میدهد و روابطتان را قوی تر از قبل میکند.

۶) ماجرا های خود جوش

داشتن ماجراهای خود به خودی با یکدیگر، راه زیادی برای ایجاد روابط عاشقانه در رابطه تان است.از این مورد ویژه در زندگی عاشقانه و رمانتیک خود استفاده کنید.

اهمیت روابط رمانتیک را درک کنید.

اگر هیچ تلاشی در این زمینه انجام ندهید ، رابطه شما خیلی زود به پایان خواهد رسید.اگر یک رابطه سالم میخواهید، باید اهمیت روابط رمانتیک را درک کنید.

برقراری ارتباط با دیگران،لذت بردن از زمانی که با آنها هستید،اطمینان دادن به آنها در این مورد که چقدر شما او را دوست دارید و از او قدردانی میکنید، در صورتی که رابطه سالم داشته باشند،مهم هستند.درک کنید که رابطه عاشقانه بیشتری که در رابطه با شما انجام میدهید،شادتر خواهید بود و شریک زندگی تان خواهد بود.

برگرفته از: marriage

ترجمه شده توسط صادق امیدی در تیم تحریریه اکسیر نیوز

تبلیغاتاکسیر نیوز در رسانه ها

پربیننده ها